Publications Office of the EU
Servizio di esternalizzazione di diverse attività logistiche per l’Azienda Sanitaria dell’Alto Adige per il periodo di 3 anni - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servizio di esternalizzazione di diverse attività logistiche per l’Azienda Sanitaria dell’Alto Adige per il periodo di 3 anni

  • Δημοσιεύτηκε
    03/04/2026
  • Προθεσμία
    11/05/2026
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung Einkäufe
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITH10 Bolzano-Bozen
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
63100000 Υπηρεσίες διακίνησης και αποθήκευσης εμπορευμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,411,078.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AC05/2026
Περιγραφή

La gestione delle operazioni di un magazzino da svolgersi presso un magazzino esternalizzato e attività di distribuzione verso centri dell'Azienda sanitaria

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.bandi-altoadige.it
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.bandi-altoadige.it
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Qualità del servizio
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 70
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Prezzo
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Εκτιμώμενη αξία
2,411,078.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.