Publications Office of the EU
Λιθουανία-Βίλνα: Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Λιθουανία-Βίλνα: Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών

  • Δημοσιεύτηκε
    10/12/2019
  • Προθεσμία
    13/01/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/01/2020
  • Ανατέθηκαν
    11/02/2020
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: LT Lietuva
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: LT Lietuva
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72200000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
176,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
176,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Įsigyjama ŽAIS palaikymo bei plėtros paslauga, apimanti programinės įrangos funkcionavimo užtikrinimą, atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgiant į susijusių teisės aktų ir standartų pakeitimus, patobulinti jau esamus ir sukurti naujus mechanizmus siekiant užtikrinti sistemos naudojimo patogumą ir efektyvų ŽAIS duomenų tvarkymą bei ŽAIS naudotojų konsultavimą.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Εθνικός αριθμός μητρώου: 188704927
Ταχυδρομική διεύθυνση: Gedimino pr. 19
Πόλη: Vilnius
Κωδικός NUTS: LT
Ταχυδρομικός κώδικας: LT-01103
Χώρα: LTU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Vitalija Jevaišaitė
Κύρια διεύθυνση: http://www.nzt.lt
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=489608&B=PPO
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/01/2020 09:15
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
176,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
176,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: UAB „Asseco Lietuva“
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Vilnius
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: LTU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.