Publications Office of the EU
Πολωνία-Toruń: Εργαλεία χειρουργείου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Toruń: Εργαλεία χειρουργείου

  • Δημοσιεύτηκε
    12/07/2022
  • Προθεσμία
    19/08/2022
  • Ανατέθηκαν
    27/09/2022
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL Polska
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL Polska
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33162200 Εργαλεία χειρουργείου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
127,500.72 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
127,500.72 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
W.Sz.Z:TZ-280-60/22
Περιγραφή

1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do mini histero-resektoskopii bipolarnych wykonywanych w znieczuleniu okołoszyjkowym.
1.2. Wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określa Załącznik Nr 2 do SWZ.
1.3. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2 do SWZ) wymagania odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Świętego Józefa 53-59
Πόλη: Toruń
Κωδικός NUTS: PL
Ταχυδρομικός κώδικας: 87-100
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Κύρια διεύθυνση: www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
127,500.72 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
127,500.72 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: IMS Innovative Medical Solutions Bernaczyk Nowak Sp. j.
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Piękna 55/1
Πόλη: Poznań
Ταχυδρομικός κώδικας: 60-589
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.