Publications Office of the EU
Τσεχία-Pardubice: Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Τσεχία-Pardubice: Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια

  • Δημοσιεύτηκε
    08/12/2020
  • Προθεσμία
    02/02/2021
  • Ανατέθηκαν
    24/05/2021
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Pardubický kraj
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71221000 Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,467,200.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,043,000.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Pardubický kraj
Εθνικός αριθμός μητρώου: 70892822
Ταχυδρομική διεύθυνση: Komenského náměstí 125
Πόλη: Pardubice
Κωδικός NUTS: CZ053
Ταχυδρομικός κώδικας: 532 11
Χώρα: CZE
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Ing. Kateřina Drahovzalová
Κύρια διεύθυνση: http://www.pardubickykraj.cz/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
4,467,200.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
3,043,000.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Masák & Partner, s.r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Rooseveltova 575/39
Πόλη: Praha
Ταχυδρομικός κώδικας: 160 00
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.