Publications Office of the EU
Fraunhofer EMFT Garching — τεχνικός τεχνικός εξοπλισμός σχεδιασμού 70-00291-2270-F1 (AG 4, 5, 6) - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Fraunhofer EMFT Garching — τεχνικός τεχνικός εξοπλισμός σχεδιασμού 70-00291-2270-F1 (AG 4, 5, 6)

  • Δημοσιεύτηκε
    15/04/2024
  • Προθεσμία
    13/05/2024
  • Ανατέθηκαν
    10/09/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Fraunhofer-Gesellschaft e.V. - Vergabestelle Bau
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,214,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
PR673733-2270-B
Περιγραφή

Για το Ινστιτούτο Fraunhofer EMFT, ένα νέο κτίριο ινστιτούτου στην Lichtenbergstr. 17 σε 85748 Garching. . Εκτέλεση υπηρεσιών σχεδιασμού κατασκευής του τεχνικού εξοπλισμού ELT (4, 5, 6), συνολικού κόστους 200-700 KG (χωρίς αρχικό εξοπλισμό) κατ’ ανώτατο όριο 110,000,000 καθαρών (χωρίς ΦΠΑ). . Η υλοποίηση του έργου πραγματοποιείται στο πλαίσιο της διαδικασίας ZBau, συμπεριλαμβανομένης της προετοιμασίας ενός εγγράφου αίτησης και κατασκευής, καθώς και μιας συζήτησης με τους χορηγούς. Σύμβαση σταθερής τιμής! Αμοιβή σύμφωνα με την HOAI σύμφωνα με τα υποδείγματα συμβάσεων της RBBau. Βήμα-βήμα θέση σε λειτουργία. Ποσό των παρεπόμενων δαπανών σύμφωνα με την τελευταία έκδοση του RIFT-Bund. Ζώνη τελών (§56 HOAI): II/III, συντελεστής τέλους (§56 HOAI): Ελάχιστο ποσοστό. Καμία επιβάρυνση μετατροπής, κανένα δομικό υλικό προς συν-επεξεργασία. Αμοιβή για ειδικές υπηρεσίες: Βιώσιμος σχεδιασμός στην BNB Silver και προετοιμασία του σχεδιασμού στο (αναζητήσεις προμηθειών στο στάδιο 2)

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/6f5f7efb-e8df-4cd8-9b05-be7a8a90973c
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/6f5f7efb-e8df-4cd8-9b05-be7a8a90973c
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Freie Darstellung der Herangehensweise bei vergleichbaren Projekten hinsichtlich: Innovation; Funktionalität; Wirtschaftlichkeit und Nachhaltigkeit; technische und finanzielle Realisierbarkeit mit knapper Darlegung des zur Umsetzung erforderlichen Budgets der KG 400.
Εκτιμώμενη αξία
2,214,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: VAROPLAN GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Abensberg
Ταχυδρομικός κώδικας: 93326
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.