Publications Office of the EU
Γενική ανακαίνιση Albert-Schweitzer-Realschule και Pestalozzi Förderschule - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Γενική ανακαίνιση Albert-Schweitzer-Realschule και Pestalozzi Förderschule

  • Δημοσιεύτηκε
    20/06/2025
  • Ανατέθηκαν
    14/07/2025
  • Προθεσμία
    05/08/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    05/08/2025
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45214200 Κατασκευαστικές εργασίες για σχολικά κτίρια
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
693,774.75 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Στο πλαίσιο της γενικής ανακαίνισης του σχολικού κτιρίου Albert-Schweizer-Realschule, απαιτούνται εργασίες υαλοπινάκων, προσόψεις PFR (σύστημα προφίλ χάλυβα), εξωτερικές πόρτες (σύστημα προφίλ χάλυβα) για τα τμήματα κατασκευής BA1 - BA 3. BA 1 πρόσοψη PFR περίπου 80 m2 πρόσοψη PFR με κουβούκλιο περίπου 89 m2 πλευρική είσοδο, στοιχείο εξωτερικής πόρτας πολυμερές περίπου 7 m2 εξωτερικός τοίχος/επένδυση οροφής περίπου 12 m2 καθαρό τρέξιμο περίπου 40 m2 πρόσοψη BA 2 PFR περίπου 29 m2 εξωτερικό στοιχείο πόρτας πολυμερές περίπου 8 m2 εξωτερικός τοίχος/επένδυση οροφής περίπου 9 m2 BA 3 εξωτερικό στοιχείο πόρτας πολυμερές περίπου 7 m2 εξωτερικό στοιχείο πόρτας πολυμερές περίπου 8 m2 εξωτερικό στοιχείο πόρτας 1-μέρος περίπου 4 m2 εξωτερικός τοίχος/επένδυση οροφής περίπου 12 m2 Περίοδος εκτέλεσης Συνολικό μέτρο 07.05.2025 - 27.05.2030 Εργασίες υαλοπινάκων, πρόσοψη PFR, εξωτερικές πόρτες (υπόκεινται σε αλλαγή) BA 1: 04.02.2026 - 17.03.2026 Περαιτέρω φάσεις κατασκευής, όλες οι εργασίες ολοκληρώθηκαν και εγκρίθηκαν BA 2: 20.11.2026 - 16.06.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Καμία δωρεάν κατανομή!

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.subreport.de/E36867744
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.subreport.de/E22833613
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/08/2025 10:15
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Τύπος: price
Περιγραφή: 100 % Preis
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 100
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
693,774.75 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Bonn
Ταχυδρομικός κώδικας: 53119
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kaperich
Ταχυδρομικός κώδικας: 56767
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.