Publications Office of the EU
Liek s účinnou látkou laronidáza, 100U/ml con inf 5ml - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liek s účinnou látkou laronidáza, 100U/ml con inf 5ml

  • Δημοσιεύτηκε
    16/10/2024
  • Προθεσμία
    20/11/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    20/11/2024
  • Ανατέθηκαν
    10/02/2025
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33698300 Πεπτικές ουσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
124,468.50 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
129,339.96 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
167-2024
Περιγραφή

Liek sa používa na liečbu pacientov s ochorením MPS I (mukopolysacharidóza I). Podáva sa na liečenie neneurologických prejavov tohto ochorenia. Liek je syntetický enzým nazývaný laronidáza. Dokáže nahradiť prírodný enzým, ktorého je pri MPS I nedostatok.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://evo.isepvo.sk/evo/Pages/Privates/ZakazkaDetail.aspx?id=517647&orgId=9183
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://evo.isepvo.sk/evo/Pages/Privates/ZakazkaDetail.aspx?id=517647&orgId=9183
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
20/11/2024 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Najnižšia celková cena v EUR s DPH
Εκτιμώμενη αξία
124,468.50 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
129,339.96 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: MED - ART, spol. s r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Nitra
Ταχυδρομικός κώδικας: 94901
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.