Publications Office of the EU
Λετονία-Mārupes novads: Ηλεκτρισμός - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Λετονία-Mārupes novads: Ηλεκτρισμός

  • Δημοσιεύτηκε
    03/10/2018
  • Προθεσμία
    05/11/2018
  • Ακυρώθηκαν
    05/12/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
AS " Mārupes komunālie pakalpojumi"
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: LV003 Kurzeme
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: LV007 Pierīga
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09310000 Ηλεκτρισμός
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
900,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AS MKP 2018/4
Περιγραφή

Elektroenerģijas piegāde objektiem Mārupes novadā.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: AS " Mārupes komunālie pakalpojumi"
Εθνικός αριθμός μητρώου: 40103111018
Ταχυδρομική διεύθυνση: Skultes iela 15–1
Πόλη: Skulte, Mārupes novads
Κωδικός NUTS: LV007
Ταχυδρομικός κώδικας: LV-2108
Χώρα: LVA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Pēteris Stafeckis
Κύρια διεύθυνση: http://www.mkp.lv
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/11/2018 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
900,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.