Publications Office of the EU
Γαλλία-Δουνκέρκη: Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Δουνκέρκη: Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια

  • Δημοσιεύτηκε
    23/03/2020
  • Προθεσμία
    05/06/2020
  • Ανατέθηκαν
    14/09/2020
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Flandre Opale Habitat
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71221000 Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
166,354.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
284,391.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Mission de maîtrise d'œuvre et BET pour le programme de restructuration en 39 logements de l'ancien EHPAD de la gorgue — rue Beaupré, et la construction d'une batterie de 07 garages.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://flandreopalehabitat.e-marchespublics.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
166,354.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
284,391.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Charrier Vincent
Ταχυδρομική διεύθυνση: 12/14 rue Faidherbe
Πόλη: Lille
Ταχυδρομικός κώδικας: 59800
Χώρα: FRA

Επίσημη επωνυμία: HDM Inenierie SA
Ταχυδρομική διεύθυνση: 20 rue Hubble
Πόλη: Sainghin-en-Melantois
Ταχυδρομικός κώδικας: 59262
Χώρα: FRA

Επίσημη επωνυμία: SAS Euro DB
Ταχυδρομική διεύθυνση: 102 rue des Sequoias
Πόλη: Lesquin
Ταχυδρομικός κώδικας: 59210
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.