Publications Office of the EU
Ισπανία-Comunidad Valenciana: Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων, σχολείων και εξοπλισμού γραφείων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Comunidad Valenciana: Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων, σχολείων και εξοπλισμού γραφείων

  • Δημοσιεύτηκε
    30/09/2022
  • Προθεσμία
    19/01/2023
  • Σήμερα
    07/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ayuntamiento de Villajoyosa
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90919000 Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων, σχολείων και εξοπλισμού γραφείων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
921,503.44 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
5243/2021
Περιγραφή

Servicio de limpieza de edificios públicos, centros docentes e instalaciones deportivas.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://community.vortal.biz/Public/contract-notice-view/PT1.NTC.2061151/?
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
921,503.44 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.