Publications Office of the EU
Γερμανία-Friedberg (Hessen): Εγκατάσταση ηλεκτρικών εξαρτημάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γερμανία-Friedberg (Hessen): Εγκατάσταση ηλεκτρικών εξαρτημάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    31/05/2014
  • Προθεσμία
    15/07/2014
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/07/2014
  • Ανατέθηκαν
    12/09/2014
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
hbm Hessisches Baumanagement Vergabebereich Friedberg
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45311200 Εγκατάσταση ηλεκτρικών εξαρτημάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,971,999.99 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
A0421-2014-0968
Περιγραφή

BM.Nr.: A.0421.080304 – Auftrags Nr.: 5000121040.
Referenz Nr.: A0421-2014-0968.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/07/2014 10:30
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

45311200 - Εγκατάσταση ηλεκτρικών εξαρτημάτων

33000000 - Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης

33100000 - Ιατρικές συσκευές

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1,971,999.99 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: AAB I&E Anlagenbau GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Raniser Straße 26
Πόλη: Pößneck
Ταχυδρομικός κώδικας: 07381
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.