Publications Office of the EU
Ισπανία-Σεβίλη: Ταχυδρομικές υπηρεσίες που αφορούν επιστολές - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ισπανία-Σεβίλη: Ταχυδρομικές υπηρεσίες που αφορούν επιστολές

  • Ανατέθηκαν
    27/03/2019
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Consejo Rector de la Agencia Tributaria de Sevilla
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES618 Sevilla
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES618 Sevilla
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
64112000 Ταχυδρομικές υπηρεσίες που αφορούν επιστολές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
5,800,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
5,800,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2019/000053
Περιγραφή

Servicios postales de correspondencia certificada y notificaciones administrativas para la Agencia Tributaria de Sevilla durante los ejercicios 2019-2021.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

64112000 - Ταχυδρομικές υπηρεσίες που αφορούν επιστολές

64210000 - Υπηρεσίες τηλεφωνίας και μετάδοσης δεδομένων

64216000 - Υπηρεσίες ηλεκτρονικών μηνυμάτων και πληροφοριών

64200000 - Υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών

Μέθοδος ανάθεσης
Not applicable
Εκτιμώμενη αξία
5,800,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
5,800,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Sociedad Estatal Correos y Telégrafos, S. A., S. M. E.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Vía de Dublín, 7
Πόλη: Madrid
Ταχυδρομικός κώδικας: 28042
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.