Publications Office of the EU
Ισπανία-Βαρκελώνη: Χαρτί υγείας, χαρτομάντιλα, πετσέτες χειρός και χαρτοπετσέτες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ισπανία-Βαρκελώνη: Χαρτί υγείας, χαρτομάντιλα, πετσέτες χειρός και χαρτοπετσέτες

  • Δημοσιεύτηκε
    11/11/2022
  • Προθεσμία
    16/12/2022
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Transports de Barcelona, SA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES511 Barcelona
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES511 Barcelona
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33760000 Χαρτί υγείας, χαρτομάντιλα, πετσέτες χειρός και χαρτοπετσέτες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
12000135
Περιγραφή

AM Suministro de toallitas secamanos 31,5x20CM rec código TMB 5456.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Transports de Barcelona, SA
Εθνικός αριθμός μητρώου: A-08016081
Ταχυδρομική διεύθυνση: calle 60, número 21-23 Sector A, Polígono Industrial Zona Franca
Πόλη: Barcelona
Κωδικός NUTS: ES511
Ταχυδρομικός κώδικας: 08040
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: LUCIA TORREGROSA
Κύρια διεύθυνση: www.tmb.cat
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

33760000 - Χαρτί υγείας, χαρτομάντιλα, πετσέτες χειρός και χαρτοπετσέτες

33600000 - Φαρμακευτικά προϊόντα

34000000 - Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς

34600000 - Μηχανές και τροχαίος εξοπλισμός σιδηροδρόμων και τροχιοδρόμων και μέρη τους

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.