Publications Office of the EU
Τσεχία-Metylovice: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Τσεχία-Metylovice: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών

  • Δημοσιεύτηκε
    29/11/2023
  • Προθεσμία
    09/01/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    09/01/2024
  • Ανατέθηκαν
    23/05/2024
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71310000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,900,000.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,700,000.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
N006/23/V00033863
Περιγραφή

Παροχή υπηρεσιών TDS (τεχνική επίβλεψη του κατασκευαστή), συντονιστής της ΕΑΥ και άλλων, ιδίως, μηχανολογικών, συμβουλευτικών και οργανωτικών δραστηριοτήτων σε σχέση με την προετοιμασία και την υλοποίηση κατασκευαστικών εργασιών που συνίστανται στον εκσυγχρονισμό και την επέκταση των εγκαταστάσεων του Ιατρικού Ινστιτούτου Metylovice, στον βαθμό που οι εν λόγω δραστηριότητες δεν παρέχονται πλέον από την ομάδα σχεδιασμού.
το

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/odbornylecebnyustav
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
09/01/2024 10:05
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
8,900,000.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
4,700,000.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: FLAGRO a.s.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Ostrava - Přívoz
Ταχυδρομικός κώδικας: 70200
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.