Publications Office of the EU
Προμήθεια σακουλών πολυαιθυλενίου για επιλεκτική συλλογή αποβλήτων κήπου και κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Προμήθεια σακουλών πολυαιθυλενίου για επιλεκτική συλλογή αποβλήτων κήπου και κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων

  • Δημοσιεύτηκε
    16/10/2023
  • Προθεσμία
    30/10/2023
  • Ανατέθηκαν
    04/01/2024
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Limburg.net
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BE224 Arr. Hasselt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
19640000 Σάκοι και τσάντες αποβλήτων και απορριμμάτων από πολυαιθυλένιο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
220,500.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AK20_230913
Περιγραφή

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια σάκων πολυαιθυλενίου για την επιλεκτική συλλογή αποβλήτων κήπου και υφασμάτων από πόρτα σε πόρτα. Απόβλητα κήπων: τεμαχισμός χόρτου, τσάπας και κλαδέματος καρχαρία, ζιζάνια, φυτικά υπολείμματα, άγρια άνθη, πεσμένα φύλλα και βελόνες πεύκου και άλλα μικρά απορρίμματα κήπου. Στα κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα περιλαμβάνονται: ενδύματα, υφάσματα κλινοστρωμνής, κουζίνας και μπάνιου, κουρτίνες, επιτραπέζια ρούχα, συνδετήρες παιχνιδιών, λουριά, ιπποδρομίες, υποδήματα κ.λπ.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/30e6ae28-15de-4c99-be6c-05cdaf9f76d4/general
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/30e6ae28-15de-4c99-be6c-05cdaf9f76d4/general
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο: Prijs van de levering
Τύπος: price
Περιγραφή: 1. Prijs van de levering
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: 2. Kwaliteit
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
220,500.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Katharina Knops
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Mönchengladbach
Ταχυδρομικός κώδικας: 41179
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.