Publications Office of the EU
Πολωνία-Κρακοβία: Φαρμακευτικά προϊόντα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Κρακοβία: Φαρμακευτικά προϊόντα

  • Ανατέθηκαν
    21/03/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
354,375.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
708,750.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DFP.271.40.2022.KK
Περιγραφή

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 1a (arkusz cenowy) oraz załącznik nr 3 (wzór umowy) do zaproszenia do negocjacji.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
354,375.00
Τελική αξία της σύμβασης
708,750.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Urtica Sp. z o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Krzemieniecka 120
Πόλη: Wrocław
Ταχυδρομικός κώδικας: 54-613
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.