Publications Office of the EU
Ηνωμένο Βασίλειο-Stoke-on-Trent: Υγειονομικές υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ηνωμένο Βασίλειο-Stoke-on-Trent: Υγειονομικές υπηρεσίες

  • Δημοσιεύτηκε
    17/08/2017
  • Προθεσμία
    15/09/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/09/2017
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
NHS Midlands and Lancashire CSU
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: UKD4 Lancashire
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: UKD4 Lancashire
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
85100000 Υγειονομικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,959,135.00 GBP
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
L-16-25
Περιγραφή

NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group wishes to establish a Contract for the provision of Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and an AMD (Age Related Macular Degeneration) service(s) on behalf of NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group. MLCSU is managing this procurement process in accordance with the Public Contracts Regulations 2015 (the ‘Regulations’). This service tender is being procured under the OJEU Light Touch and Open procedure in line with the requirements of the National Health Service (Procurement, Patient Choice and Competition) (No 2) Regulations 2013. The services are being split into Lots with Lot 1 including Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and Lot 2 AMD (Age Related Macular Degeneration).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: NHS Midlands and Lancashire CSU
Ταχυδρομική διεύθυνση: Heron House, 120 Grove Road
Πόλη: Stoke-on-Trent
Κωδικός NUTS: UKD4
Ταχυδρομικός κώδικας: ST4 4LX
Χώρα: GBR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Paula Williams
Κύρια διεύθυνση: https://mlcsu.bravosolution.co.uk/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/09/2017 10:01
Αγοραστές
NHS West Lancashire
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.