Publications Office of the EU
Ηνωμένο Βασίλειο-Μπέλφαστ: Εργασίες κατασκευής κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ηνωμένο Βασίλειο-Μπέλφαστ: Εργασίες κατασκευής κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    19/04/2016
  • Προθεσμία
    13/05/2016
  • Ανατέθηκαν
    09/01/2017
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Clanmil Developments Ltd
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: United Kingdom
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45211000 Γενικές κατασκευαστικές εργασίες για πολυκατοικίες και μονοκατοικίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,395,000.00 GBP
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
TEN/169
Περιγραφή

Provision of Land, Design and Build of Social Housing in Carrickfergus.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
2,395,000.00 GBP
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SAM Residential Homes Ltd
Ταχυδρομική διεύθυνση: Newpark Industrial Estate, Greystone Road
Πόλη: Antrim
Ταχυδρομικός κώδικας: BT41 2RU
Χώρα: GBR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.