Publications Office of the EU
Εκτελεστικός κύκλος μετριοπάθειας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Εκτελεστικός κύκλος μετριοπάθειας

  • Δημοσιεύτηκε
    17/07/2026
  • Προθεσμία
    23/07/2026
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Landschaftsverband Westfalen-Lippe, Zentrale Einkaufskoordination
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79633000 Υπηρεσίες εξέλιξης προσωπικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
269,748.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
RVH-007-31-26
Περιγραφή

Σύλληψη και μετριοπάθεια των εκτελεστικών κύκλων

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.lwl.org/eVergabe
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://www.lwl.org/eVergabe
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

79633000 - Υπηρεσίες εξέλιξης προσωπικού

34000000 - Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς

45200000 - Εργασίες για ολόκληρες κατασκευές ή μέρη κατασκευών και έργα πολιτικού μηχανικού

45000000 - Κατασκευαστικές εργασίες

34940000 - Εξοπλισμός σιδηροδρόμων

34946000 - Υλικά και προμήθειες κατασκευής σιδηροδρομικών γραμμών

Μέθοδος ανάθεσης
Preis
Εκτιμώμενη αξία
269,748.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.