Publications Office of the EU
Σλοβενία-Λιουμπλιάνα: Υπηρεσίες σάρωσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Σλοβενία-Λιουμπλιάνα: Υπηρεσίες σάρωσης

  • Δημοσιεύτηκε
    18/05/2018
  • Προθεσμία
    21/06/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    21/06/2018
  • Ανατέθηκαν
    26/07/2018
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SI Slovenija
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SI Slovenija
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79999100 Υπηρεσίες σάρωσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
613,458.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
658,742.88 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
43000-8/2018
Περιγραφή

Digitalizacija arhiva katastra stavb, dokončanje digitalizacije arhiva zemljiškega katastra in prostorsko umeščanje rastrskih podatkov arhiva državnih prostorskih aktov.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Εθνικός αριθμός μητρώου: 2482886000
Ταχυδρομική διεύθυνση: Zemljemerska ulica 12
Πόλη: Ljubljana
Κωδικός NUTS: SI
Ταχυδρομικός κώδικας: 1000
Χώρα: SVN
Κύρια διεύθυνση: http://www.gu.gov.si/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=665
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
21/06/2018 09:05
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
613,458.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
658,742.88 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Monolit informacijski sistemi d.o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Letališka cesta 33D
Πόλη: Ljubljana
Ταχυδρομικός κώδικας: 1000
Χώρα: SVN

Επίσημη επωνυμία: Mikrografija trgovina d.o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Foersterjeva ulica 10
Πόλη: Novo mesto
Ταχυδρομικός κώδικας: 8000
Χώρα: SVN
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.