Publications Office of the EU
Κύπρος-Λευκωσία: Οπτικά όργανα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Κύπρος-Λευκωσία: Οπτικά όργανα

  • Δημοσιεύτηκε
    16/04/2014
  • Προθεσμία
    23/05/2014
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Υπουργείο Άμυνας
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CY000 Κύπρος
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38600000 Οπτικά όργανα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
5,000,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
K0Y 143
Περιγραφή

Το αντικείμενο της σύμβασης προϋποθέτει προμήθεια και εγκατάσταση των πιο κάτω συστημάτων:
α. 67 διόπτρες παρατήρησης και σκόπευσης πυροβολητή, ημέρας και νύκτας, παθητικού τύπου,
β. 67 αποστασιόμετρα λέιζερ,
γ. 134 περισκόπια νυκτερινής παρατήρησης παθητικού τύπου.
Στο αντικείμενο της σύμβασης συμπεριλαμβάνεται η ασφαλής αφαίρεση του υφιστάμενου συστήματος και η ασφαλής παράδοση του στην αναθέτουσα αρχή σύμφωνα με τις οδηγίες της τελευταίας.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Γενικό Λογιστήριο της Κυπριακής Δημοκρατίας
Πόλη: Λευκωσία
Χώρα: CYP
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
5,000,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.