Publications Office of the EU
Ισπανία-Βαλένθια: Λειτουργία σταθμού επεξεργασίας λυμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Βαλένθια: Λειτουργία σταθμού επεξεργασίας λυμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    19/01/2018
  • Προθεσμία
    28/02/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    23/03/2018
  • Ανατέθηκαν
    20/03/2019
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Vicepresidencia del Consejo de Administración de la Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES523 Valencia / València
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES52 Comunitat Valenciana
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90481000 Λειτουργία σταθμού επεξεργασίας λυμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,152,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
465,047.58 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2017/GV/0037
Περιγραφή

Servicio de funcionamiento y mantenimiento del sistema de saneamiento y depuración de aguas residuales de Náquera-Serra (Valencia).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana (EPSAR)
Εθνικός αριθμός μητρώου: Q-9650012-I
Ταχυδρομική διεύθυνση: c/ Alvaro de Bazán, 10-entlo.
Πόλη: Valencia
Κωδικός NUTS: ES52
Ταχυδρομικός κώδικας: 46010
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Departamento de Contratación
Κύρια διεύθυνση: http://www.epsar.gva.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
23/03/2018 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,152,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
465,047.58 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Global Omnium Medioambiente, S. A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Gran Vía Marqués del Turia, 17
Πόλη: València
Ταχυδρομικός κώδικας: 46005
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.