Publications Office of the EU
Ηνωμένο Βασίλειο-Worcester: Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ηνωμένο Βασίλειο-Worcester: Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    03/05/2018
  • Προθεσμία
    18/06/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    18/06/2018
  • Ανατέθηκαν
    23/07/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Place Partnership Limited
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: UKG12 Worcestershire
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: UKG12 Worcestershire
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
55321000 Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
875,000.00 GBP
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
986,104.00 GBP
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
PPL00000052
Περιγραφή

Place Partnership Ltd on behalf of the Head Teacher and the Governing Body of Witton Middle School invite suitably qualified suppliers to provide a fully resourced school catering and hospitality service in accordance with the Employers' requirements at Witton Middle School, 29-31-Old Coach Road, Droitwich Worcestershire, WR9 8BD.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Place Partnership Limited
Ταχυδρομική διεύθυνση: Unit 2, Kings Court, Charles Hastings Way
Πόλη: Worcester
Κωδικός NUTS: UKG12
Ταχυδρομικός κώδικας: WR5 1JR
Χώρα: GBR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Kim James
Κύρια διεύθυνση: www.placepartnership.co.uk
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.in-tendhost.co.uk/placepartnership
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
18/06/2018 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
875,000.00 GBP
Τελική αξία της σύμβασης
986,104.00 GBP
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Aspen Services Ltd
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Worcestershire
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: GBR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.