Publications Office of the EU
Δομικός σχεδιασμός LPH 1 έως 6 σύμφωνα με την παρ. 51 HOAI - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Δομικός σχεδιασμός LPH 1 έως 6 σύμφωνα με την παρ. 51 HOAI

  • Δημοσιεύτηκε
    06/08/2024
  • Προθεσμία
    06/09/2024
  • Ανατέθηκαν
    04/12/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Städtische Wohnungsbau GmbH
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE223 Straubing, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
0.01 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2024-WBG-02
Περιγραφή

Δομικός σχεδιασμός LPH 1 έως 6 σύμφωνα με την παρ.51 HOAI (και ειδικές υπηρεσίες) για την επέκταση και ανακαίνιση του κέντρου ημερήσιας φροντίδας Reichenberger Straße στο Straubing της Städtische Wohnungsbau GmbH.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.meinauftrag.rib.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.meinauftrag.rib.de
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

71300000 - Υπηρεσίες μηχανικού

71320000 - Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών

Μέθοδος ανάθεσης
Siehe Vergabeunterlagen Formblatt III.16.1
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
0.01 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Ingenieurbüro für Statik und Baukonstruktion Baumruck + Oswald
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Straubing
Ταχυδρομικός κώδικας: 94315
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.