Publications Office of the EU
Ιταλία-Βενετία: Υπηρεσίες καθαρισμού εξοπλισμού μεταφοράς - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Βενετία: Υπηρεσίες καθαρισμού εξοπλισμού μεταφοράς

  • Δημοσιεύτηκε
    07/06/2019
  • Προθεσμία
    08/07/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    10/07/2019
  • Ανατέθηκαν
    16/12/2019
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Veritas SpA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITH35 Venezia
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITH35 Venezia
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90917000 Υπηρεσίες καθαρισμού εξοπλισμού μεταφοράς
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
5,364,911.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,898,669.82 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Servizio di lavaggio mezzi ed attrezzature

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Veritas S.p.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Santa Croce 489
Πόλη: Venezia
Κωδικός NUTS: ITH35
Ταχυδρομικός κώδικας: 30135
Χώρα: ITA
Κύρια διεύθυνση: https://www.gruppoveritas.it
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.gruppoveritas.it
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
10/07/2019 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
5,364,911.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
4,898,669.82 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Sandonauto srl
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: San Dona' di Piave (VE)
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.