Publications Office of the EU
Πολωνία-Golub-Dobrzyń: Υπηρεσίες χορήγησης πίστωσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Golub-Dobrzyń: Υπηρεσίες χορήγησης πίστωσης

  • Δημοσιεύτηκε
    04/12/2020
  • Προθεσμία
    17/12/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/12/2020
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Powiat Golubsko-Dobrzyński
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66113000 Υπηρεσίες χορήγησης πίστωσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SZP.272.7.2020
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 2 088 600,00 PLN na pokrycie planowanego deficytu budżetu powiatu golubsko-dobrzyńskiego” zgodnie z następującymi wymogami:
Kredyt zostanie uruchomiony w pełnej wysokości po zawarciu umowy kredytowej (zgodnie z wybraną ofertą).
Spłata rat kapitałowych rozpocznie się począwszy od stycznia 2022 r. (w sposób zgodny z terminami jak w harmonogramie spłaty kredytu, stanowiącym załącznik do formularza oferty).
Spłata kredytu nastąpi w grudniu 2034 r., w ratach płatnych co miesiąc – raty kapitałowe płatne będą na koniec każdego miesiąca w terminach jak w harmonogramie spłaty kredytu.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Powiat Golubsko-Dobrzyński
Ταχυδρομική διεύθυνση: pl. 1000-lecia 25
Πόλη: Golub-Dobrzyń
Κωδικός NUTS: PL61
Ταχυδρομικός κώδικας: 87-400
Χώρα: POL
Κύρια διεύθυνση: http://www.golub-dobrzyn.com.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/12/2020 11:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.