Publications Office of the EU
Γερμανία-Ντούισμπουργκ: Εξοπλισμός πυρόσβεσης, διάσωσης και ασφαλείας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γερμανία-Ντούισμπουργκ: Εξοπλισμός πυρόσβεσης, διάσωσης και ασφαλείας

  • Δημοσιεύτηκε
    22/06/2018
  • Προθεσμία
    24/07/2018
  • Ακυρώθηκαν
    17/10/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Stadt Duisburg – Hauptamt
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
35110000 Εξοπλισμός πυρόσβεσης, διάσωσης και ασφαλείας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
326,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
209,444.42 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
4
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2018-0229 Amt 10
Περιγραφή

Lieferung von diversen Feuerwehrgeräten als Tauschbeladung sowie Rahmenvereinbarung über die Lieferung von allgemeiner Feuerwehrtechnischer Beladung in insgesamt 4 Losen

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Stadt Duisburg – Submissionsstelle
Ταχυδρομική διεύθυνση: Friedrich-Wilhelm-Straße 96 (15. Etage)
Πόλη: Duisburg
Κωδικός NUTS: DEA12
Ταχυδρομικός κώδικας: 47051
Χώρα: DEU
Κύρια διεύθυνση: www.duisburg.de
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXPSYDBYK2W
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/07/2018 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

35110000 - Εξοπλισμός πυρόσβεσης, διάσωσης και ασφαλείας

34000000 - Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς

34144000 - Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης

34140000 - Αυτοκίνητα οχήματα μεγάλης αντοχής

34100000 - Αυτοκίνητα οχήματα

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.