Publications Office of the EU
Γερμανία-Aichach: Εγκατάσταση χωρισμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Aichach: Εγκατάσταση χωρισμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    23/12/2017
  • Προθεσμία
    01/02/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    01/02/2018
  • Ανατέθηκαν
    15/03/2018
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Landkreis Aichach-Friedberg
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45421141 Εγκατάσταση χωρισμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
179,527.92 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
224,417.27 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
GyM 1140-BA3
Περιγραφή

Trockenbauarbeiten Mensa.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Landkreis Aichach-Friedberg
Ταχυδρομική διεύθυνση: Münchener Str. 9
Πόλη: Aichach
Κωδικός NUTS: DE275
Ταχυδρομικός κώδικας: 86551
Χώρα: DEU
Κύρια διεύθυνση: https://my.vergabe.bayern.de
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://my.vergabe.bayern.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
01/02/2018 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
179,527.92 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
224,417.27 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: A.S.T. Sommer GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Rudolf-Diesel Straße 5
Πόλη: Kirchdorf am Inn
Ταχυδρομικός κώδικας: 84375
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.