Publications Office of the EU
Τραπεζική υπηρεσία για τον Δήμο Χαρίτων για τη σύναψη μακροπρόθεσμου δανείου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Τραπεζική υπηρεσία για τον Δήμο Χαρίτων για τη σύναψη μακροπρόθεσμου δανείου

  • Δημοσιεύτηκε
    08/10/2025
  • Προθεσμία
    13/11/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/11/2025
  • Ανατέθηκαν
    13/01/2026
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gmina Łask
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL714 Sieradzki
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66113000 Υπηρεσίες χορήγησης πίστωσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,443,663.50 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
BU.3051.1.2025
Περιγραφή

Αντικείμενο της παρούσας σύμβασης είναι μια τραπεζική υπηρεσία που αφορά τη σύναψη από τον Δήμο του Łask μακροπρόθεσμου τραπεζικού δανείου ύψους 13.049.900,00 PLN (ολογράφως: δεκατρία εκατομμύρια σαράντα εννέα χιλιάδες εννιακόσια ζλότι 00/100), μεταξύ των οποίων: να αποπληρώσει προηγούμενα δάνεια και πιστώσεις και να χρηματοδοτήσει το προγραμματισμένο έλλειμμα στον προϋπολογισμό του δήμου Łask το 2025.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ezamowienia.gov.pl/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://ezamowienia.gov.pl/
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/11/2025 10:15
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
cena
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
6,443,663.50 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Skierniewice
Ταχυδρομικός κώδικας: 96-100
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Malanów
Ταχυδρομικός κώδικας: 62-709
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Bank Spółdzielczy w Zgierzu
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Zgierz
Ταχυδρομικός κώδικας: 95-100
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Bank Spółdzielczy w Szadku Oddział w Łasku
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Łask
Ταχυδρομικός κώδικας: 98-100
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Bank Spółdzielczy w Sieradzu Oddział we Wróblewie
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Sieradz
Ταχυδρομικός κώδικας: 98-285 Wróblew
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Łódzki Bank Spółdzielczy
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Łódź
Ταχυδρομικός κώδικας: 90-502
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Warszawski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Warszawie
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Warszawa
Ταχυδρομικός κώδικας: 03-984
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Biała Rawska
Ταχυδρομικός κώδικας: 96-230
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Bank Spółdzielczy w Warcie
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Warta
Ταχυδρομικός κώδικας: 98-290
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Bank Spółdzielczy w Poddębicach
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Poddębice
Ταχυδρομικός κώδικας: 99-200
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.