Publications Office of the EU
Γαλλία-Λίλλη: Υπηρεσίες τροφοδοσίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Λίλλη: Υπηρεσίες τροφοδοσίας

  • Δημοσιεύτηκε
    02/09/2017
  • Προθεσμία
    12/09/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/09/2017
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ville de Lille
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRE11 Nord
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRE11 Nord
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
55520000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
17F0041
Περιγραφή

Service de traiteur: buffet-repas convivial pour la journée de lancement de la préfiguration de Tast'In Fives le 30.9.2017. La consultation est passée par procédure adaptée en application de l'article 28 du décret no 2016-360 du 25.3.2016. Le présent marché est un accord-cadre à bons de commandes sans minimum et avec un montant maximum de 6 000 EUR HT conformément à l'article 78 II 2° et 80 du décret no 2016-360 du 25.3.2017. Le marché fera l'objet d'un bon de commande et se limitera à la mise en œuvre de la prestation du 30.9.2017.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Ville de Lille
Ταχυδρομική διεύθυνση: place Augustin Laurent, CS 30667
Πόλη: Lille Cedex
Κωδικός NUTS: FRE11
Ταχυδρομικός κώδικας: 59033
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Direction de la commande publique
Κύρια διεύθυνση: http://www.lille.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2017_GvcOcy9EIQ
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/09/2017 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.