Publications Office of the EU
Ελβετία-Zofingue: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ελβετία-Zofingue: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών

  • Δημοσιεύτηκε
    09/03/2020
  • Προθεσμία
    27/04/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    01/05/2020
  • Ανατέθηκαν
    22/06/2020
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Office fédéral des routes OFROU succursale de Zofingue
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71310000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,697,860.00 CHF
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

N02, 100103, espace de trafic lourd à Neuenkirch/auteur du projet construction pour les phases projet définitif (PDÉF)/décision d’approbation des plans (DAP) jusqu’à la mise en service incluse, achèvement

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Office fédéral des routes(OFROU) — succursale de Zofingue
Ταχυδρομική διεύθυνση: Brühlstrasse 3
Πόλη: Zofingue
Κωδικός NUTS: CH0
Ταχυδρομικός κώδικας: 4800
Χώρα: CHE
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Gestion des projets centre, N02, 100103, auteur du projet de construction
Κύρια διεύθυνση: https://www.simap.ch
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
01/05/2020 23:59
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
2,697,860.00 CHF
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: B + S AG
Ταχυδρομική διεύθυνση: Weltpoststrasse 5
Πόλη: Bern
Ταχυδρομικός κώδικας: 3015
Χώρα: CHE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.