Publications Office of the EU
Ηνωμένο Βασίλειο-Wolverhampton: Υπηρεσίες παροχής γενικών επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ηνωμένο Βασίλειο-Wolverhampton: Υπηρεσίες παροχής γενικών επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης

  • Δημοσιεύτηκε
    04/11/2016
  • Προθεσμία
    03/01/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    03/01/2017
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Wolverhampton City Council
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79400000 Υπηρεσίες παροχής γενικών επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
280,000.00 GBP
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
PP16082
Περιγραφή

The City of Wolverhampton's Corporate Plan makes clear within the Stronger Communities Priority the need to promote a ‘whole family’ approach across the council to demonstrate and achieve positive sustained change. Whole Family is included within the objectives; Safeguarding People in Vulnerable Situations and Strengthening Families where children are at risk.
The Service Provider is required to deliver the following over-arching outcomes; To increase identification of children's needs in families where adults have the following issues; domestic violence, mental ill- health, substance misuse and learning difficulties. To increase ‘Think Family’ culture in adult-facing Council services To increase awareness of range of organisations and services that can support work with families To increase the number of Early Help Assessments To reduce the number of children in need of support from Children's Social Care, such as Child in Need, Child Protection and Looked After Children.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Wolverhampton City Council
Ταχυδρομική διεύθυνση: Civic Centre, St Peters Square
Πόλη: Wolverhampton
Ταχυδρομικός κώδικας: WV1 1RL
Χώρα: GBR
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not specified
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
03/01/2017 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
280,000.00 GBP
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.