Publications Office of the EU
PRESTATION POUR LA MANUTENTION BIODECHETS DU CHANGE - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PRESTATION POUR LA MANUTENTION BIODECHETS DU CHANGE

  • Δημοσιεύτηκε
    07/04/2026
  • Προθεσμία
    18/05/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    18/05/2026
  • Ανατέθηκαν
    25/06/2026
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Centre Hospitalier Annecy Genevois
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
100,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
100,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
26006
Περιγραφή

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1802807
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1802807
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
18/05/2026 12:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Valeur technique
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Performances en matière de protection de l'environnement
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Prix des prestations
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 60
Εκτιμώμενη αξία
100,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
100,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: NAEVA
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Annecy
Ταχυδρομικός κώδικας: 74000
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.