Publications Office of the EU
Γερμανία-Friedrichshafen: Υποδομή δικτύου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γερμανία-Friedrichshafen: Υποδομή δικτύου

  • Δημοσιεύτηκε
    16/12/2016
  • Προθεσμία
    13/01/2017
  • Ανατέθηκαν
    12/06/2017
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Landratsamt Bodenseekreis
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
32424000 Υποδομή δικτύου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
544,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2016003847
Περιγραφή

Rahmenvertrag Beschaffung neuer IT-Infrastruktur Storage.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Landratsamt Bodenseekreis
Ταχυδρομική διεύθυνση: Glärnischstr. 1-3
Πόλη: Friedrichshafen
Κωδικός NUTS: DE147
Ταχυδρομικός κώδικας: 88045
Χώρα: DEU
Κύρια διεύθυνση: http://www.bodenseekreis.de/start
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
544,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Advanced UniByte GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Paul-Lechler-Straße 8
Πόλη: Metzingen
Ταχυδρομικός κώδικας: 7255
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.