Publications Office of the EU
Ιταλία-Avellino: Μονάδα μαγνητικού συντονισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Avellino: Μονάδα μαγνητικού συντονισμού

  • Δημοσιεύτηκε
    30/05/2014
  • Προθεσμία
    29/07/2014
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    31/07/2014
  • Ανατέθηκαν
    13/04/2015
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Azienda Ospedaliera San Giuseppe Moscati
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITF34 Avellino
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33111610 Μονάδα μαγνητικού συντονισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,622,500.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,517,388.15 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
N. GARA 5611160 - CIG 57700972AD
Περιγραφή

Fornitura ed installazione di una risonanza magnetica.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
31/07/2014 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,622,500.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1,517,388.15 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: R.T.I. Siemens SpA (capogruppo) — Technoprject Srl (mandante)
Ταχυδρομική διεύθυνση: Viale Piero e Alberto Pirelli 10
Πόλη: Milano
Ταχυδρομικός κώδικας: 20126
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.