Publications Office of the EU
„Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III

  • Δημοσιεύτηκε
    17/06/2025
  • Προθεσμία
    01/07/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    01/07/2025
  • Ανατέθηκαν
    19/08/2025
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej w Łodzi, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 159, 92-332 Łódź
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33100000 Ιατρικές συσκευές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
649,593.50 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP.271.6.2025
Περιγραφή

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa sprzętu specjalistycznego” na potrzeby realizacji zadania pn.: „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki dentystycznej” - III. 2. Zadanie realizowane jest w ramach Umowy o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z planu rozwojowego dotycząca realizacji przedsięwzięcia w ramach Konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs). 3. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostawy, gwarancji itp., zawarte są w Załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Parametry Techniczne (dalej zwany „OPZ”) w podziale na dwie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia, w podziale na dwie części zamówienia obejmuje, w szczególności dla Części Nr 1: dostawę sprzętu i wyposażenia specjalistycznego. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, w szczególności: drukarka 3D, kuweta do drukarki 3D, laptop, mikrosilnik protetyczny, myjka wydruków 3D, odlewnia indukcyjna, oprogramowanie CAD, skanery laboratoryjne, urządzenia do formowania wgłębnego, urządzenie do końcowej polimeryzacji wydruków 3D oraz dla Części Nr 2: dostawę instrumentów oraz akcesoriów, lampy LED do kompozytu, lampy wstępnej do kompozytu. 5. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ - OPZ / Parametry techniczne uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 6. Brak złożenia Zał. Nr 2 do SWZ, stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 7. Kod CPV: 33100000 Urządzenia medyczne, 33126000-9 – urządzenia stomatologiczne 8. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, wyposażenia, określonym w załączniku Nr 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy Pzp tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Uwaga: Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. JEDZ). 2.1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w okresie do 40 dni od dnia podpisania umowy. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 20 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego. 2.2. Zamawiający wymaga udzielenia okresu gwarancji na przedmiot zamówienia, zgodnie z okresem wskazanym w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla danego urządzenia. Okres gwarancji jest liczony od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu umowy. 2.3. Zamawiający wymaga udzielenia okresu rękojmi na przedmiot zamówienia zgodnego z okresem udzielonej gwarancji jakości. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ezamowienia.gov.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://ezamowienia.gov.pl
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
01/07/2025 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.