Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Σόφια: Υπηρεσίες τροφοδοσίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βουλγαρία-Σόφια: Υπηρεσίες τροφοδοσίας

  • Δημοσιεύτηκε
    22/09/2017
  • Προθεσμία
    25/10/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    26/10/2017
  • Ανατέθηκαν
    18/01/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BG343 Ямбол
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG411 София (столица)
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
55520000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
44,049.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
64,507.50 BGN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Приготвяне и доставяне на обяди през работни дни на пенсионирани военнослужещи от Министерството на отбраната, структурите на пряко подчинение на министъра на отбраната и Българската армия, ветерани, военноинвалиди и военнопострадали, които са в затруднено материално положение или влошено здравословно състояние, с капацитет до 30 броя хранещи се лица.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Изпълнителен директор на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“ — публичен възложител по чл. 5, ал. 2, т. 12 от ЗОП
Εθνικός αριθμός μητρώου: 129008829
Ταχυδρομική διεύθυνση: бул. „Цар Освободител“ № 7
Πόλη: София
Κωδικός NUTS: BG411
Ταχυδρομικός κώδικας: 1000
Χώρα: BGR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Венцеслав Янков
Κύρια διεύθυνση: www.militaryclubs.bg
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
26/10/2017 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

55520000 - Υπηρεσίες τροφοδοσίας

55300000 - Υπηρεσίες εστιατορίου και παροχής φαγητού

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
44,049.00 BGN
Τελική αξία της σύμβασης
64,507.50 BGN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: „Ексклузив — Калин“ ЕООД
Ταχυδρομική διεύθυνση: район „Подуяне“, ж.к. „Васил Левски“, Зона В, бл. 2, ет. 10, ап. 60
Πόλη: София
Ταχυδρομικός κώδικας: 1517
Χώρα: BGR

Επίσημη επωνυμία: „Ексклузив-Калин“ ЕООД
Ταχυδρομική διεύθυνση: район „Подуяне“, ж.к. „Васил Левски“, зона В, бл. 2, ет. 10, ап. 60
Πόλη: София
Ταχυδρομικός κώδικας: 1000
Χώρα: BGR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.