Publications Office of the EU
Ισπανία-Sant Feliu de Llobregat: Συντήρηση εγκαταστάσεων δημόσιου φωτισμού και φωτεινών σηματοδοτών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Sant Feliu de Llobregat: Συντήρηση εγκαταστάσεων δημόσιου φωτισμού και φωτεινών σηματοδοτών

  • Δημοσιεύτηκε
    11/11/2017
  • Προθεσμία
    02/01/2018
  • Ανατέθηκαν
    13/06/2018
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ayuntamiento de Sant Feliu de Llobregat
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50232000 Συντήρηση εγκαταστάσεων δημόσιου φωτισμού και φωτεινών σηματοδοτών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
321,652.88 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
180,017.10 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CPSV2017000021
Περιγραφή

Contratación del servicio de mantenimiento de los sistemas de regulación en mobilidad y de las instalaciones de alumbrado exterior, elementos y sistemas asimilables de Sant Feliu de Llobregat.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
321,652.88 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
180,017.10 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Sociedad Española de Construcciones Eléctricas (SECE, S. A.)
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ Rosselló i Porcel, 21, 7º
Πόλη: Barcelona
Ταχυδρομικός κώδικας: 08016
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.