Publications Office of the EU
Προμήθεια εξοπλισμού στέγασης – έπιπλα γραφείου από καπλαμά και μεταλλικά έπιπλα για το Αρχηγείο της Επαρχιακής Αστυνομίας στο Lublin - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Προμήθεια εξοπλισμού στέγασης – έπιπλα γραφείου από καπλαμά και μεταλλικά έπιπλα για το Αρχηγείο της Επαρχιακής Αστυνομίας στο Lublin

  • Δημοσιεύτηκε
    11/06/2025
  • Προθεσμία
    14/07/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    14/07/2025
  • Ανατέθηκαν
    16/10/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL814 Lubelski
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
39112000 Καρέκλες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
5,215,715.45 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,988,264.80 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
42/2.2.18-19/25/SZP/D
Περιγραφή

1. Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εξοπλισμού στέγασης - επίπλων γραφείου από καπλαμά και μεταλλικού εξοπλισμού επίπλων για το Αρχηγείο της Επαρχιακής Αστυνομίας στο Lublin. Το αντικείμενο της σύμβασης χωρίζεται σε 3 παρτίδες (πακέτα) και περιλαμβάνει: 1) παράδοση του εξοπλισμού επίπλων μετάλλων (πακέτο 1), 2) παράδοση των επίπλων γραφείων φιαγμένων από καπλαμά του πίνακα (πακέτο 2), 3) παράδοση των επίπλων γραφείων φιαγμένων από καπλαμά δρύινων τεχνών του πίνακα (πακέτο 3). 2. Το λεπτομερές πεδίο εφαρμογής και το αντικείμενο της σύμβασης παρατίθενται στα παραρτήματα 1.1, 1.2 και 1.3 της FTZ (έντυπα παραγγελίας και τιμής για πακέτα: 1, 2, 3), στα συνημμένα επεξηγηματικά σχέδια (ισχύει για το πακέτο 2 – ισχύει για επιλεγμένα στοιχεία του παραρτήματος 1.2 της FTZ) και στο υπόδειγμα σύμβασης – που αποτελεί το παράρτημα 6 της FTZ (υπόδειγμα σύμβασης για το πακέτο 1, 2 και 3). Το παραγγέλλον μέρος απαιτεί την αποδοχή του υποδείγματος σύμβασης στο σύνολό του. Η ποικιλία που προσφέρεται από τον ανάδοχο πρέπει να πληροί όλες τις απαιτήσεις και τις παραμέτρους που καθορίζονται από το παραγγέλλον μέρος στα έγγραφα της σύμβασης. 3. Η αναθέτουσα αρχή απαιτεί η προσφερόμενη ποικιλία να πληροί τις απαιτήσεις των σχετικών εθνικών και ευρωπαϊκών προτύπων και προτύπων ποιότητας και να πληροί όλες τις απαιτήσεις που προβλέπονται από τον νόμο για αυτό το είδος ποικιλίας, ιδίως στην περίπτωση: α) μεταλλικά ερμάρια για την αποθήκευση διαβαθμισμένων εγγράφων (ισχύει για τη συσκευασία αριθ. 1), η εκτέλεση και ο εξοπλισμός πρέπει να είναι σύμφωνα με τον κανονισμό του Υπουργικού Συμβουλίου της 29ης Μαΐου 2012 σχετικά με τα μέτρα υλικής ασφάλειας που χρησιμοποιούνται για την ασφάλεια διαβαθμισμένων πληροφοριών (Επίσημη Εφημερίδα αριθ. Εφημερίδα της Νομοθεσίας 2012, στοιχείο β) περιστρεφόμενα καθίσματα και πολυθρόνες (ισχύει για τη συσκευασία αριθ. 1), η εκτέλεση και ο εξοπλισμός πρέπει να συμμορφώνονται με τον κανονισμό του υπουργού Οικογένειας και Κοινωνικής Πολιτικής της 18ης Οκτωβρίου 2023 για την τροποποίηση του κανονισμού για την υγεία και την ασφάλεια στους χώρους εργασίας που είναι εξοπλισμένοι με οθόνες απεικόνισης (Dz. Στοιχείο U. 2367). 4. Ο ανάδοχος θα αναφέρει στην προσφορά ότι το εύρος που προσφέρει πληροί όλες τις απαιτήσεις και όλες τις τεχνικές παραμέτρους που ορίζονται στα παραρτήματα 1.1, 1.2 και 1.3 της SWZ (ανάλογα με το επιλεγμένο πακέτο). 5. Ο αντισυμβαλλόμενος αναλαμβάνει την υποχρέωση να εφαρμόζει τις τιμές που καθορίζονται στη διαδικασία σύναψης δημόσιας σύμβασης. Οποιαδήποτε μεταβολή των μοναδιαίων τιμών μπορεί να πραγματοποιηθεί μόνο υπό τους όρους που καθορίζονται στο υπόδειγμα σύμβασης. 6. Ο ανάδοχος υποχρεούται να εκτελέσει τη σύμβαση με τη μορφή τμηματικών παραγγελιών στην αποθήκη του Τμήματος Προμηθειών της KWP στο Lublin, ul. Grenadier 3, 20-331 Lublin ή στην αναφερόμενη διεύθυνση των οργανωτικών μονάδων της Αστυνομίας στην πόλη Lublin ή στην επαρχία Lublin, οι οποίες εκτελούνται βάσει μεμονωμένων παραγγελιών που εκδίδονται από το τμήμα προμηθειών του Αρχηγείου της Επαρχιακής Αστυνομίας στο Lublin, σύμφωνα με την ημερομηνία παράδοσης και την περίοδο εγγύησης που αναφέρονται στην έντυπη προσφορά (η ημερομηνία παράδοσης και η περίοδος εγγύησης θα καταγράφονται στη σύμβαση), υπολογιζόμενη από την ημερομηνία αποστολής της γραπτής παραγγελίας (π.χ. με φαξ ή ηλεκτρονικά μέσα που επιτρέπονται) — με έξοδα και μεταφορά του αντισυμβαλλομένου. Επιπλέον, το παραγγέλλον μέρος απαιτεί η περίοδος εγγύησης για τα παραδοθέντα εμπορεύματα να μην είναι μικρότερη από την περίοδο εγγύησης του κατασκευαστή των συγκεκριμένων εμπορευμάτων (τουλάχιστον 12 μήνες από την ημερομηνία παράδοσης). 7. Ο ανάδοχος αναλαμβάνει να παραδώσει, να φέρει, να στρίψει/συναρμολογήσει την ποικιλία που αποτελεί αντικείμενο μεμονωμένων παραγγελιών στον τόπο που υποδεικνύεται από την αναθέτουσα αρχή στις εγκαταστάσεις των οργανωτικών μονάδων της αστυνομίας της επαρχίας Lubelskie. Εάν ο εξοπλισμός επίπλωσης παραδοθεί στις εγκαταστάσεις των οργανωτικών μονάδων της αστυνομίας της επαρχίας Lubelskie, γεγονός που απαιτεί μόνιμη στερέωση στον τοίχο ή το δάπεδο, ο ανάδοχος αναλαμβάνει να συγκεντρώσει την εν λόγω ποικιλία. Άλλες λεπτομερείς πληροφορίες σχετικά με την περιγραφή του αντικειμένου της σύμβασης περιλαμβάνονται στο κεφάλαιο IV της FTZ.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69b3977c-221c-4c8d-ace6-ee1f9190090f
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69b3977c-221c-4c8d-ace6-ee1f9190090f
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
14/07/2025 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

39112000 - Καρέκλες

39131000 - Ράφια γραφείου

44316400 - Υλικά σιδηρουργείου

44421000 - Θωρακισμένα ή ενισχυμένα θησαυροφυλάκια, χρηματοκιβώτια και πόρτες

39131100 - Ράφια αρχειοθέτησης

39151200 - Πάγκοι εργασίας

39143122 - Λινοθήκες

39141000 - Έπιπλα κουζίνας

39141100 - Ερμάρια και ράφια

39141300 - Ερμάρια

39111100 - Περιστρεφόμενα καθίσματα

39113200 - Καναπέδες

39132100 - Αρχειοθήκες

39180000 - Έπιπλα εργαστηρίου

39136000 - Κρεμάστρες

39132200 - Καρτελοθήκες

39113600 - Πάγκοι· στασίδια

44421790 - Χρηματοφυλάκια

44421700 - Κουτιά και θυρίδες φύλαξης

39100000 - Έπιπλα

39121100 - Γραφεία

39150000 - Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός

44421300 - Χρηματοκιβώτια

39143113 - Ειδικά υφάσματα επιπλώσεων

38000000 - Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)

39143112 - Στρώματα

39143310 - Τραπέζια σαλονιού

39121200 - Τραπέζια

33140000 - Ιατρικά αναλώσιμα

33000000 - Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης

33100000 - Ιατρικές συσκευές

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.