Publications Office of the EU
Γαλλία-Τουλόν: Υπηρεσίες καθαρισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Τουλόν: Υπηρεσίες καθαρισμού

  • Δημοσιεύτηκε
    19/06/2020
  • Προθεσμία
    31/07/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    03/08/2020
  • Ανατέθηκαν
    03/11/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRL05 Var
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,571,320.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,724,800.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DAF_2020_000844
Περιγραφή

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
03/08/2020 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
3,571,320.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
3,724,800.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Atalian Proprété PACA
Ταχυδρομική διεύθυνση: 151 avenue des Aygalades
Πόλη: Marseille
Ταχυδρομικός κώδικας: 13015
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.