Publications Office of the EU
Ισπανία-Valladolid: Ειδικές εκπαιδευτικές υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Valladolid: Ειδικές εκπαιδευτικές υπηρεσίες

  • Ανατέθηκαν
    06/09/2019
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Consejería de Educación de la Junta de Castilla y León
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES418 Valladolid
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES418 Valladolid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
80340000 Ειδικές εκπαιδευτικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
609,390.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
589,626.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
A2019/008014
Περιγραφή

Servicio de apoyo específico con destino a alumnado con discapacidad auditiva usuario de lengua de signos española en centros docentes públicos de la Comunidad de Castilla y León.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Not applicable
Εκτιμώμενη αξία
609,390.00
Τελική αξία της σύμβασης
589,626.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Federación de asociaciones de padres y amigos del sordo de Castilla y León y la Asociación para la reeducación auditiva de niños sordos de Burgos
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ Fuente Lugarejos, 5
Πόλη: Burgos
Ταχυδρομικός κώδικας: 09001
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.