Publications Office of the EU
Προμήθεια και ανακαίνιση κεραμικών μονωτών αλυσοειδούς και γυαλιού περιορισμένης διηλεκτρικής ακαμψίας από σύνθετους μονωτήρες με μεγαλύτερη γραμμή διαρροής και μόνωση για τη βελτίωση της αξιοπιστίας σε περιοχές υψηλής αλατότητας και ρύπανσης της λεκάνης Córdoba-Málaga. - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Προμήθεια και ανακαίνιση κεραμικών μονωτών αλυσοειδούς και γυαλιού περιορισμένης διηλεκτρικής ακαμψίας από σύνθετους μονωτήρες με μεγαλύτερη γραμμή διαρροής και μόνωση για τη βελτίωση της αξιοπιστίας σε περιοχές υψηλής αλατότητας και ρύπανσης της λεκάνης Córdoba-Málaga.

  • Δημοσιεύτηκε
    29/02/2024
  • Προθεσμία
    08/04/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    24/04/2024
  • Ανατέθηκαν
    04/09/2024
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Adif-Alta Velocidad
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
31650000 Μονωτικά εξαρτήματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,777,313.80 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,082,985.40 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
3.23/20810.0091
Περιγραφή

Προμήθεια και ανακαίνιση κεραμικών μονωτών αλυσοειδούς και γυαλιού περιορισμένης διηλεκτρικής ακαμψίας από σύνθετους μονωτήρες με μεγαλύτερη γραμμή διαρροής και μόνωση για τη βελτίωση της αξιοπιστίας σε περιοχές υψηλής αλατότητας και ρύπανσης της λεκάνης Córdoba-Málaga.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://elicitadores.adif.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://elicitadores.adif.es
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/04/2024 10:00
Κωδικός CPV

31650000 - Μονωτικά εξαρτήματα

50220000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης και συναφείς υπηρεσίες για σιδηροδρομικό υλικό και άλλο εξοπλισμό

44100000 - Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη

44111000 - Οικοδομικά υλικά

44110000 - Κατασκευαστικά υλικά

38000000 - Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)

45000000 - Κατασκευαστικές εργασίες

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: cost
Περιγραφή: En función del precio más bajo
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
2,777,313.80 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
2,082,985.40 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SYNEOX RAIL, S.L.U.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Madrid
Ταχυδρομικός κώδικας: 28016
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.