Publications Office of the EU
Πορτογαλία-Λισσαβόνα: Υπηρεσίες κατάρτισης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Πορτογαλία-Λισσαβόνα: Υπηρεσίες κατάρτισης

  • Δημοσιεύτηκε
    01/12/2023
  • Προθεσμία
    29/12/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/01/2024
  • Ανατέθηκαν
    07/06/2024
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
80500000 Υπηρεσίες κατάρτισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
676,817.67 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
575,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
23AS00006448
Περιγραφή

Απόκτηση υπηρεσιών κατάρτισης στον τομέα της κυβερνοασφάλειας για δικαστικούς λειτουργούς και δικαστικούς λειτουργούς
το

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
Εθνικός αριθμός μητρώου: 510361242
Ταχυδρομική διεύθυνση: Avenida D. João II, 1.08.01E, Torre H Pisos 1,4,12,15,a 17 Lisboa
Πόλη: Lisboa
Κωδικός NUTS: PT17
Ταχυδρομικός κώδικας: 1990 097
Χώρα: PRT
Κύρια διεύθυνση: https://igfej.justica.gov.pt/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://community.vortal.biz/sts/Login
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/01/2024 10:00
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
676,817.67 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
575,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: NTT DATA Portugal, S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Lisboa
Ταχυδρομικός κώδικας: 1050-094
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.