Publications Office of the EU
Ισπανία-Almansa: Υπηρεσίες καθαρισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Almansa: Υπηρεσίες καθαρισμού

  • Ανατέθηκαν
    01/08/2018
  • Σήμερα
    07/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gerencia de Atención Integrada de Almansa
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES421 Albacete
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES421 Albacete
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,880,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,661,120.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2017/009169
Περιγραφή

Servicio de limpieza de la Gerencia de Atención Integrada de Almansa — 61031200AB17SER00029.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,880,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
2,661,120.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Fissa Finalidad Social, S. L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Plaza de Albatros, s/n
Πόλη: Cáceres
Ταχυδρομικός κώδικας: 10001
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.