Publications Office of the EU
Σύμβαση παροχής υπηρεσιών: Μονάδα εξαερισμού και αντικατάσταση φίλτρου το - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Σύμβαση παροχής υπηρεσιών: Μονάδα εξαερισμού και αντικατάσταση φίλτρου το

  • Δημοσιεύτηκε
    28/02/2024
  • Προθεσμία
    27/03/2024
  • Ανατέθηκαν
    13/05/2024
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Lidingö stad
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE110 Stockholms län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
42514310 Φίλτρα αέρα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
17,000,000.00 SEK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Η συμφωνία-πλαίσιο καλύπτει την εποπτεία, τη συντήρηση των μονάδων εξαερισμού του Lidingö City και την αντικατάσταση των φίλτρων.
το

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
allowed
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

42514310 - Φίλτρα αέρα

45330000 - Υδραυλικές εργασίες

45331000 - Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού

50000000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

45000000 - Κατασκευαστικές εργασίες

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή:
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
17,000,000.00 SEK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Bravida Sverige AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Årsta
Ταχυδρομικός κώδικας: 12040
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Gunnar Karlsen Sverige AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Luleå
Ταχυδρομικός κώδικας: 973 46
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Peter Sotare, Peter Schlein-Andersen Aktiebolag
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Stockholm
Ταχυδρομικός κώδικας: 11662
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Property Maintenance Sverige AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: BANDHAGEN
Ταχυδρομικός κώδικας: 12459
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Uni-vent Rör AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: ÄLVSJÖ
Ταχυδρομικός κώδικας: 125 71
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.