Publications Office of the EU
PL-Βαρσοβία: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με την εκτύπωση - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Βαρσοβία: Υπηρεσίες σχετιζόμενες με την εκτύπωση

  • Ανατέθηκαν
    10/12/2010
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79820000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με την εκτύπωση
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
30,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
37,576.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
48/10
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest druk z plików PDF Press quality na potrzeby CTP wraz z oprawą i dostawą do magazynu POT Wydawnictwa reklamowego - czteroczęściowego kalendarza trójdzielnego na 2011 rok oraz druk z plików PDF Press quality na potrzeby CTP wraz z oprawą i dostawą do magazynu POT wydawnictwa ”Raport Przemysłu spotkań w Polsce – Poland Meetings Industry Report 2010”.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
30,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
37,576.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.