Publications Office of the EU
Προμήθεια τεχνικών υλικών σε αεροσκάφη που παρέχονται στην 1η Αεροπορική Βάση Μεταφορών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Προμήθεια τεχνικών υλικών σε αεροσκάφη που παρέχονται στην 1η Αεροπορική Βάση Μεταφορών

  • Δημοσιεύτηκε
    14/06/2024
  • Προθεσμία
    27/06/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    27/06/2024
  • Ανατέθηκαν
    03/09/2024
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34731000 Μέρη αεροσκαφών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
16,487,564.00 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
34
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
8/2024
Περιγραφή

Προμήθεια τεχνικών υλικών σε αεροσκάφη που παρέχονται στην 1η Αεροπορική Βάση Μεταφορών

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
27/06/2024 10:10
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.