Publications Office of the EU
Τσεχία-Πράγα: Παράδοση μαθημάτων ξένων γλωσσών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Τσεχία-Πράγα: Παράδοση μαθημάτων ξένων γλωσσών

  • Ανακοινώθηκαν
    27/08/2016
  • Δημοσιεύτηκε
    18/02/2017
  • Προθεσμία
    23/03/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    23/03/2017
  • Ανατέθηκαν
    20/08/2021
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
80580000 Παράδοση μαθημάτων ξένων γλωσσών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,197,230.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
9,142,712.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
VZ 6/2017
Περιγραφή

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit zaměstnanců zadavatele (dále jen zaměstnanců či účastníků) kvalifikovanými lektory zhotovitele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce.
CPV kódy:
80580000-3 Poskytování jazykových kurzů
80500000-9 Školení
80000000-4 Vzdělávání a školení

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Česká republika – Ministerstvo práce a sociálních věcí
Εθνικός αριθμός μητρώου: 00551023
Ταχυδρομική διεύθυνση: Na Poříčním právu 376/1
Πόλη: Praha 2
Κωδικός NUTS: CZ010
Ταχυδρομικός κώδικας: 128 01
Χώρα: CZE
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Ing. Jana Jandová
Κύρια διεύθυνση: http://www.mpsv.cz/cs/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
23/03/2017 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
6,197,230.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
9,142,712.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: GLOSSA, s. r. o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Jindřišská 898/11
Πόλη: Praha 1
Ταχυδρομικός κώδικας: 110 00
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.