Publications Office of the EU
Κάτω Χώρες-Άμστερνταμ: Υπηρεσίες παροχής επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Κάτω Χώρες-Άμστερνταμ: Υπηρεσίες παροχής επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης

  • Δημοσιεύτηκε
    08/03/2021
  • Προθεσμία
    14/04/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    14/04/2021
  • Ανατέθηκαν
    21/06/2021
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Stichting Autoriteit Financiële Markten
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NL1 Noord-Nederland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NL Nederland
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79410000 Υπηρεσίες παροχής επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,479,338.84 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,000,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2021-170-01
Περιγραφή

Raamovereenkomst ten behoeve van organisatieadviesdiensten.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Stichting Autoriteit Financiële Markten
Ταχυδρομική διεύθυνση: postbus 11723
Πόλη: Amsterdam
Κωδικός NUTS: NL
Ταχυδρομικός κώδικας: 1001 GS
Χώρα: NLD
Υπεύθυνος επικοινωνίας: G.J. de Groot
Κύρια διεύθυνση: https://www.afm.nl/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://hub.negometrix.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
14/04/2021 13:05
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,479,338.84 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
3,000,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Boston Consulting Group
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Amsterdam
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: NLD

Επίσημη επωνυμία: House of Performance
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Utrecht
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: NLD

Επίσημη επωνυμία: SeederDeBoer
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Amsterdam
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: NLD
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.