Publications Office of the EU
Υπηρεσίες καθαρισμού στους σταθμούς εργασίας της SC APT SA Braila - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Υπηρεσίες καθαρισμού στους σταθμούς εργασίας της SC APT SA Braila

  • Δημοσιεύτηκε
    09/07/2024
  • Προθεσμία
    19/08/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    19/08/2024
  • Ανατέθηκαν
    03/10/2024
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO221 Brăila
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,636,560.00 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,635,000.00 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2733861_2024PAAPD1493086
Περιγραφή

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών καθαρισμού στις θέσεις εργασίας της SC APT SA Braila, η οποία εκπληρώνει όλες τις δραστηριότητες που προσδιορίζονται στη συγγραφή υποχρεώσεων και σύμφωνα με τις υποχρεώσεις που αναλαμβάνονται στο πλαίσιο της σύμβασης. Η αναθέτουσα αρχή θα απαντήσει σαφώς και πλήρως σε όλα τα αιτήματα παροχής διευκρινίσεων την 11η ημέρα πριν από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής της προσφοράς. Αριθμός ημερών έως τις οποίες μπορούν να ζητηθούν διευκρινίσεις πριν από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των προσφορών/υποψηφίων: 18 ημέρες πριν από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των προσφορών.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.e-licitatie.ro
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.e-licitatie.ro
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
19/08/2024 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Pretul ofertei
Εκτιμώμενη αξία
1,636,560.00 RON
Τελική αξία της σύμβασης
1,635,000.00 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Astru Grup SRL
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Braila
Ταχυδρομικός κώδικας: 810074
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.